Варення з вишні – 10 рецептів на зиму з фото покроково

Домашнє вишневе варення користується особливою популярністю серед зимових заготовок. Ласощі виходить густим, в міру солодким і неймовірно ароматним. Його можна додавати в чай або ж використовувати для приготування різних випічок. Оцініть 10 різних кулінарних ідей з докладним описом процесу.

Смачне варення з вишні без кісточок на зиму

Вишневе варення можна приготувати без кісточок на зиму. Солодке частування порадує густотою і яскравим смаком. Використовуйте його для приготування домашніх десертів або просто подавайте до чаю.

Інгредієнти на
1.5 л.

  • Вишня 1 кг
  • Цукор-пісок 1 кг

Процес приготування:

  1. Як заготовити просте варення з вишні на зиму? Промиваємо ягоди і акуратно виймаємо кісточки. Робити це можна руками або за допомогою шпильки.
  2. Викладаємо підготовлений продукт в глибоку миску. Засипаємо його цукром і залишаємо на ніч, поки маса не пустить сік.
  3. Через час ретельно перемішуємо вміст.
  4. Ставимо посуд з ягодами на слабкий вогонь. Доводимо до кипіння. Далі збільшуємо вогонь і варимо ще 20 хвилин. Помішуємо продукти, щоб цукор повністю розчинився.
  5. Остуджуємо масу і за допомогою шумівки викладаємо ягоди. Залишився варимо до загустіння.
  6. Готовність сиропу легко перевірити. Нанесіть його на тарілку. Продукт не повинен розтікатися при способі посуду.
  7. Після цього відправляємо ягоди в сироп назад. Доводимо варення до кипіння і виливаємо його в стерилізовану банку. Закриваємо кришкою.
  8. Зимовий вишневе варення готове. Надсилайте його на зберігання в прохолодне місце.