Варення з абрикосів Королівське – 5 рецептів на зиму з фото покроково

Королівське варення з абрикосів – справжній порятунок і вірний помічник протягом року. Його додають в чай, використовують як начинку або гарнір. Подбати і приготуванні варення на зиму краще заздалегідь, тим більше це займе не так багато часу, але зате результат буде чудовим: дуже смачне варення з абрикосів забезпечено.

Королівське варення з абрикосів без кісточок на зиму

Приголомшлива заготівля на зиму у вигляді варення без кісточок – краще застосування для абрикосів. Ніжне і соковите варення стане вам у нагоді ще не раз, тому саме час познайомитися з цим рецептом: відмовитися від нього ви вже не зможете, тому що королівський смак варення просто підкорить вас.

Інгредієнти на
8 порц.

  • Абрикос 1 кг
  • Цукор-пісок 1 кг
  • Вода 1 л
  • Сік лимонний 1 ст. л.
  • Сода харчова 1 ст. л.

Процес приготування:

  1. Як зварити варення з абрикосів «Королівське» на зиму? Очищаємо абрикоси від кісточок. Набираємо воду в ємність, засипаємо в нього соду, розчиняємо. Викладаємо в цю ємність абрикоси і залишаємо на 3 год. Після цього зливаємо воду, користуючись друшляком, добре промиваємо фрукти.
  2. Засипаємо абрикоси рясно цукром.
  3. Через 5 годин в ємності утворюється сік від абрикосів. Відокремлюємо самі абрикоси і перекладаємо в іншу миску.
  4. Сироп не виливаємо, а ставимо його на плиту до закипання. Після закипання повертаємо в сироп абрикоси і даємо постояти.
  5. Після «відпочинку» сиропу знову варимо його з абрикосами до кипіння. Потім поступово зменшуємо вогонь. Після передостаннього етапу варіння абрикосове варення повинне постояти мінімум 8 ч. На етапі останньої варіння додаємо лимонний сік. Після закипання вимикаємо плиту і через 20 хв. розливаємо варення в банки і щільно закриваємо кришками. Щоб варення краще зберігалося, краще розливати його по банкам ще гарячим: тим більше це краще в плані стерильності. Банки закриваємо кришками, можна закатати. Зберігатися воно зможе досить довго в будь-якому випадку. Приємного апетиту!

  6. Після «відпочинку» сиропу знову варимо його з абрикосами до кипіння. Потім поступово зменшуємо вогонь. Після передостаннього етапу варіння абрикосове варення повинне постояти мінімум 8 ч. На етапі останньої варіння додаємо лимонний сік. Після закипання вимикаємо плиту і через 20 хв. розливаємо варення в банки і щільно закриваємо кришками. Щоб варення краще зберігалося, краще розливати його по банкам ще гарячим: тим більше це краще в плані стерильності. Банки закриваємо кришками, можна закатати. Зберігатися воно зможе досить довго в будь-якому випадку. Приємного апетиту!