Тісто для пиріжків в хлібопічці – 6 рецептів з покроковими фото

Тісто для пиріжків в хлібопічці — основа для пухкої та смачної домашньої випічки. Хлібопічка – необхідний пристрій для вашої кухні. Вона заощаджує час і зробить всю роботу за вас. Пропонуємо вам 6 рецептів приготування тіста для пиріжків. Тут ви побачите, як приготувати його з сухими дріжджами, в хлібопічці Мулинекс і Панасонік, на кефірі, на воді і здобне тісто.

Пишне тісто з сухими дріжджами для пиріжків в хлібопічці

Завдяки хлібопічці ви отримаєте чудове пишне тісто за короткий проміжок часу. Для приготування вам знадобиться молоко, борошно, яйця, вершкове масло, сухі дріжджі, сіль і цукор.

Інгредієнти на
1 порц.

 • Молоко коров’яче 200 мл
 • Борошно пшеничне 450 гр.
 • Яйце куряче 2 шт.
 • Масло вершкове 50 гр.
 • Сухі дріжджі 1 ч. л.
 • Сіль ½ ч. л.
 • Цукор-пісок 2.5 ст. л.

Процес приготування:

 1. Як приготувати смачне тісто для пиріжків в хлібопічці? Молоко розігріваємо в мікрохвильовій печі або на плиті. Температура повинна бути близько 37оС. Можна перевірити, зануривши в нього палець. Якщо йому комфортно, то це правильна температура. Наливаємо тепле молоко в чашу хлібопічки. Вершкове масло розтоплюємо і вливаємо молоко. Додаємо сіль. Яйця розбиваємо в окрему ємність, збовтуємо і додаємо в чашу.
 2. Борошно просіваємо кілька разів через сито, щоб вона збагатилася киснем і тісто краще піднялося.
 3. Зверху висипаємо сухі дріжджі і їх зверху присипаємо цукром. Відправляємо чашу в хлібопічку, закриваємо кришку і вибираємо режим «Тісто».
 4. За пару хвилин перевіряємо тісто. Якщо воно прилипло до стінок чаші або в ній залишилася борошно, то беремо дерев’яну ложку і відскрібаємо залишки борошна до тесту.
 5. Через 15 хвилин тісто повністю вымесилось. Більше не відкриваємо кришку.
 6. За півтори години тісто збільшиться десь в 4 рази. Можна починати формувати пиріжки. Найкраще таке тісто підійде для випічки з солодкою начинкою. Приємного апетиту!