Варення з абрикосів на зиму – 10 простих рецептів з покроковими фото

Варення з абрикосів на зиму – смачне ласощі, яке порадує яскравим смаком і кольором. Готовий продукт можна подавати до чаю або використовувати для приготування домашніх пирогів і пиріжків. Для заготівлі оригінального джему беріть на замітку покрокові рецепти з фотографіями із нашої перевіреної кулінарної збірки.

Простий рецепт джему з абрикосів без кісточок на зиму

Простий рецепт джему з абрикосів без кісточок на зиму відрізняється від варіння варення як спосіб готування, адже вариться не більше 20 хвилин, так і однорідної густої текстурою. Абрикоси ретельно готуються і береться зрілі плоди з невеликою кількістю зеленуватих, як містять більше пектину. Подрібнюються абрикоси будь-яким гаджетом і пропорція фруктів і цукру для гарного застигання джему завжди 1:1, адже абрикоси солодкі. Рецепт найпростіший.

Інгредієнти на
1 л.

  • Абрикос 2 кг
  • Цукор-пісок 1 кг

Процес приготування:

  1. Як заготовити варення з абрикосів на зиму? Вибрані для приготування джему абрикоси ретельно промити під проточною водою. Потім нарізати їх невеликими шматочками, одночасно видаляючи кісточки.
  2. Нарізку абрикосів перекласти в чашу блендера або кухонного комбайна і подрібнити на невеликій швидкості до однорідного стану.
  3. Для правильної пропорції інгредієнтів отриману абрикосову масу зважити. І відміряти потрібну кількість цукру.
  4. Цукор пересипати в масу порційно, перемішуючи його відразу лопаткою, щоб добре розчинився.
  5. Абрикосове пюре з розчиненим цукром перелити у спеціальну посуд для варіння варення і на середньому вогні довести до кипіння.
  6. Акуратно зняти пінку з поверхні і варити джем протягом 20 хвилин при періодичному помішуванні дерев’яною ложкою.
  7. Банки і кришки для заготівлі простерилізувати сухим способом. Приготований варення з абрикосів без кісточок розлити по банках, відразу герметично закупорити, остудити в перевернутому вигляді і під «шубою», а потім перенести в місце зберігання звичайних домашніх консервацій. Смачних і вдалих заготовок!