Желе з вишні на зиму – 8 простих рецептів з желатином покроковими фото

Таке ласощі завжди доведеться до місця холодним зимовим вечором. Тим більше варіантів приготування вишневого желе, яке швидко застигає і при цьому зберігає форму на порядок більше, ніж ви думали. Вибирайте будь-який, в залежності від того, який загусник ви забажаєте використовувати.

Густе желе з вишні без кісточок на зиму

В основі самого стандартного способу приготування желейного ласощі лежить використання желатину. З його переваг слід відзначити легкодоступність, великий вибір і головне, відсутність складнощів під час приготування. Сміливо вибирайте цей рецепт, щоб незабаром порадувати своїх друзів.

Інгредієнти на
10 порц.

  • Вишня 1 кг
  • Цукор-пісок 700 гр.
  • Желатин 2 ст. л.

Процес приготування:

  1. Як приготувати густе желе з вишні на зиму з желатином? Всі ягоди ретельно промиваємо і звільняємо від кісточок за допомогою шпильки для волосся.
  2. В необхідну кількість цукру додаємо желатин і добре перемішуємо.
  3. Сипучими інгредієнтами засипаємо підготовлені ягоди вишні і злегка трясемо каструлю, щоб цукровий пісок розподілився по всьому об’єму. Вишню в цукрі залишаємо на 12 годин в холодильнику, щоб ягоди пустили вишневий сік.
  4. За цей час витягаємо каструлю з вишнею і ставимо варитися на маленькому вогні, періодично помішуючи.
  5. В процесі закипання на поверхні желе утворюється пінка, яку ми не знімаємо, а продовжуємо варити ягоди разом з нею протягом п’яти хвилин, постійно помішуючи лопаткою. По закінченню цього часу вимикаємо плиту і чекаємо хвилин п’ять, поки піна осяде.
  6. Готове желе розкладаємо по стерилізованим банкам і залишаємо в холодильнику для застигання. Після чого вишневе желе подаємо у додатку до сніданку або просто до чаю.

Бажаємо приємного чаювання!