Компот із слив на зиму – 10 простих рецептів на 3 літрову банку з покроковими фото

Компот із слив – прекрасна і проста заготівля на зиму. Оскільки сливи досить швидко починають бродити, то їх краще не зберігати, а відразу ж заготовляти. Серед десяти запропонованих рецептів ви з легкістю знайдете підходящий саме вам.

Компот із слив без стерилізації на 3-х літрову банку

Будь компот можна заготовити без подальшої стерилізації. Спосіб приготування, описаний в рецепті, напевно допоможе вам зберегти компот на всю зиму. Інгредієнти рецепту розраховані на одну 3-х літрову банку, для вашої зручності.

Час приготування – 30 хвилин

Час готування – 10 хвилин

Кількість порцій – 3 літра

Інгредієнти на
3 порц.

  • Зливу 500 гр.
  • Цукор-пісок 250 гр.

Процес приготування:

  1. Як заготовити компот із слив на 3 літрову банку на зиму? Для початку переберіть плоди, видаливши всі пом’яті і підгнилі сливи. Гарненько промийте їх, намагаючись не пошкодити. Після цього покладіть сливи в стерильну банку і залийте крутим окропом, прикрийте кришкою. Ягоди у банку повинні настоятися.
  2. Приблизно через двадцять хвилин потрібно злити настій з банки назад в каструлю і всипати туди цукровий пісок. Сироп у каструлі довести до кипіння і простежити, щоб весь цукор повністю розчинився в ньому.
  3. Після цього залийте в банку зі сливами сироп під саме горлечко і відразу ж загорніть банку стерильною кришкою.
  4. Остуджувати банки зі сливовим компотом, приготований за цим рецептом, потрібно догори дном і обгорнувши в теплий плед до повного охолодження. Повністю охолоне компот приблизно за добу, після цього зберігати заготівлю потрібно в темному прохолодному місці.