Варення з абрикосів з ядерцями – 5 рецептів на зиму з фото покроково

Варення з абрикосів з ядерцями – смачний і корисний десерт на зиму, який являє собою не варення в звичному розумінні, а просочені цукровим сиропом фрукти. Ядерця абрикосів, якщо вони гірчать, іноді замінюють горіхами, і тоді ласощі виходить воістину королівським.

Королівське варення з абрикосів з ядерцями на зиму

При приготуванні абрикосового варення по цьому рецепту всередину кожного плоду кладуть ядерця, видобуті з кісточок, що робить його справжнім царським десертом, гідним цінителів і гурманів. Перед приготуванням краще спробувати ядерця: якщо вони не дуже смачні, їх можна замінити мигдалем або волоським горіхом.

Інгредієнти на
6 порц.

  • Абрикос 1 кг
  • Цукор-пісок 500 гр.
  • Вода 250 мл

Процес приготування:

  1. Як зварити королівське варення з абрикосів з ядерцями на зиму? Абрикоси миємо й сушимо паперовим рушником, надрізаємо, так щоб дістати кісточки, можна розділити їх на дві половинки.
  2. Кісточки абрикосів розколюємо, щоб витягти ядерця. З ядерець потрібно зняти шкірку. Це легше зробити, якщо опустити їх на хвилину в окріп. Потім ядерця треба вкласти в кожен абрикос.
  3. Абрикоси з ядерцями всередині викладаємо в окрему ємність, а цукор висипаємо в каструлю і наливаємо туди потрібний об’єм води. Нагріваємо сироп на середньому вогні. Коли він закипить, залишаємо його на плиті ще 5 хвилин.
  4. Заливаємо плоди цукровим сиропом і залишаємо остигати в теплому приміщенні.
  5. Після повного охолодження знову зливаємо сироп в каструлю і кип’ятимо ще 3 хвилини. Повторюємо процедуру ще 3 рази.
  6. Абрикоси перекладаємо у відповідні стерилізовані банки, заливаємо готовим сиропом і закриваємо кришками. Зберігати царський абрикосове варення краще в холоді.