Вялений перець на зиму – 4 рецепту приготування з покроковими фото

В’ялений перець на зиму — це досить популярна заготовка, яку застосовують для приготування салатів і закусок, кладуть в домашню випічку. Приготувати заготовку можна кількома способами, деякі з них представлені в сьогоднішній підбірці. Прекрасна консервація виручить вас взимку і допоможе заощадити сімейний бюджет. Пробуйте з задоволенням, ви не пошкодуєте!

В’ялений перець у духовці на зиму

В’ялений перець у духовці на зиму вийде у всіх. Необов’язково володіти професійними кухарськими навичками, щоб забезпечити себе дивовижною заготівлею. Для зимової консервації рекомендую використовувати домашні овочі, по-моєму, вони виходять особливо апетитними.

Інгредієнти на
10 порц.

  • Перець болгарський 600 гр.
  • Часник 4 зуб.
  • Чебрець 1 ч. л.
  • Перець чилі сушений 1 ч. л.
  • Шавлія 1 ч. л.
  • Сіль 1 ч. л.
  • Масло оливкове 80 мл

Процес приготування:

  1. Для приготування в’яленого перцю на зиму необхідно підготувати основні інгредієнти. Ретельно промиваємо соковиті овочі і прибираємо вологу рушниками.
  2. Чисті перці розрізаємо на сегменти, видаляючи серцевини і плодоніжки.
  3. Деко вистилаємо якісним пергаментом. Я беру силіконізований, щоб нічого не прилипало. Розкладаємо перець.
  4. Переміщаємо в духовку вялиться при 100 градусах. Знадобитися 2 години і режим “Конвекція”, якщо є. Якщо духовка застарілої моделі, відкриваємо дверцята. За цей час перці значно зменшаться в розмірі.
  5. Банки обов’язково ретельно вимиваємо і стерилізуємо. Сухі ємності наповнюємо в’яленими овочами.
  6. Уклавши шар, посипаємо сіллю, травами і спеціями, перерахованими в рецептурі.
  7. Очищений часник ріжемо пелюстками і посипаємо зверху.
  8. Нагріваємо оливкову олію в мікрохвильовій печі або на плиті, але не кип’ятимо. Поливаємо перці кількома ложками гарячого масла.
  9. Укладаємо наступний шар в’яленого перцю.
  10. Посипаємо спеціями і поливаємо гарячим маслом. Таким чином, заповнюємо баночки. І доливаємо масло, щоб вміст повністю було вкрите їм.
  11. Щільно закорковуємо, після остигання переміщаємо в холод або кухонну шафку з консервацією. Використовуємо за призначенням. Приємного апетиту!