«Фанта» з абрикосів і апельсин – 4 рецепта компоту на зиму з фото покроково

«Фанта» з абрикосів і апельсин на зиму — незвичайна і дуже смачна заготовка. Лимонад «Фанта» дуже люблять як дорослі, так і діти, однак його не вважають найкориснішим напоєм у світі. Для любителів «Фанти» є відмінне рішення: корисний абрикосовий компот, який з успіхом здатний замінити «Фанту» і за смаком, і за ароматом.

Компот з абрикосів з апельсином як «Фанта» на зиму в банках

Для приготування такого напою на зиму не буде потрібно багато часу або особливих кулінарних технік, компот готується легко і з використанням невеликої кількості інгредієнтів. Важливо якість фруктів, оскільки від нього залежить аромат напою і те, як довго він простоїть в зимовий час.

Інгредієнти на
6 л.

  • Абрикос 800 гр.
  • Апельсин 1 шт.
  • Лимон 1 шт.
  • Цукор-пісок 500 гр.
  • Вода 5 л.

Процес приготування:

  1. Як заготовити компот Фанта з абрикосів і апельсин на зиму? Для компоту потрібно брати тільки стиглі і щільні на дотик абрикоси, щоб вони зберігали форму після готування.
  2. Розділити фрукти на половинки, видалити кісточки.
  3. Апельсини і лимони добре вимити і нарізати півкільцями. Не варто робити занадто тонкі скибочки, щоб вони зберігали форму в банку.
  4. У заздалегідь підготовлену для консервування посуд скласти абрикоси, цитрусові і відміряну потрібну кількість цукру.
  5. Залити фрукти киплячою водою і закатати, перевернути догори дном, накрити теплою ковдрою і залишити до повного охолодження. Зберігати абрикосово-апельсинову «Фанту» краще в прохолоді.