Галушки – 10 рецептів приготування з покроковими фото

Галушки – страва, популярний у всьому світі. Їх готують з самих різних продуктів і в кожній країні вони мають свою назву. Форма галушок зазвичай стандартна – небудь кульки, або бруски. Їх спочатку замішують і скачують, а потім додають в бульйон.

Галушки для супу з борошна і яйця

Дивно, але з галушками їдять перші страви навіть найвибагливіші діти і дорослі. Рецепт приготування галушок для супу дуже простий і складається з мінімального набору продуктів.

Інгредієнти на
4 порц.

  • Яйце куряче 2 шт.
  • Борошно пшеничне 6 ст. л.
  • Сіль 1 щіпка

Процес приготування:

  1. Як приготувати галушки для супу? У невелику за розміром миску вбиваємо 2 яйця і додаємо до них одну дрібку солі.
  2. Збиваємо яйця з сіллю. Це необов’язково робити віночком або міксером, краще всього скористатися виделкою.
  3. Заздалегідь просіваємо борошно пшеничне через дрібне сито. А потім додаємо її до яєць і солі. Краще не викладати всю муку відразу. Залиште невелику її кількість і спостерігайте за тим, як буде вести себе тісто при замісі.
  4. Розмішуємо борошно і поступово з’єднуємо її з яєчною масою. Замішуємо тісто, не залишаючи грудочок. Воно повинно бути досить густим, але не занадто (тісто не повинна розтікатися, але в той же самий час може прилипати до рук).
  5. Дві чайні ложки споліскують холодною водою. Однією ложкою набираємо тісто (1/2 чайної ложки), а інший допомагаємо йому скрутитися і відправитися в суп.
  6. Чекаємо на якийсь час. Галушки повинні спливти на поверхню супу. Потім даємо їм поваритися ще близько 3-4 хвилин і вимикаємо плиту.

Приємного апетиту!