Вялені помідори в олії на зиму – 6 рецептів в домашніх умовах з покроковими фото

В’ялені помідори з часником в соняшниковій олії

В’ялені помідори з часником, найчастіше заливаються соняшниковою олією, адже воно в холодильнику не стає густим, так і набагато дешевше оливкової олії. Доповнюється смак в’ялених помідор часником і пряними сушеними травами. У цьому рецепті часником перекладаємо часточки в’ялених помідор, кількість беремо по своєму смаку.

Час готування: 8 годин.

Час приготування: 30 хвилин.

Порції: 0,6 л.

Склад:

  • Помідори – 2 кг
  • Масло соняшникове – 300 мл
  • Часник – за смаком.
  • Сіль – за смаком.
  • Прованські трави – за смаком.
  • Перець чорний мелений – за смаком.

Процес приготування:

Крок 1. Зрілі помідори м’ясистих сортів промийте холодною водою і обсушіть серветкою.

Крок 2. Потім наріжте їх шматочками в залежності від розміру томатів.

Крок 3. У часточок видалити підстави плодоніжок і внутрішню м’якоть з насінням.

Крок 4. Деко застеліть папером і покладіть на них помідорні часточки шкіркою вниз. Посипте їх сіллю, прованськими травами і чорним перцем. Увімкніть Духовку на 100°С.

Крок 5. Сушіть помідори протягом 5 годин з відчиненими дверцятами духовки. За цей час часточки значно зменшаться, але повинні залишитися кілька вологими і гнучкими. Важливо помідори не перетримати в духовці.

Крок 6. В’ялені помідори зніміть з дека і трохи остудіть.

Крок 7. Часник очистіть і наріжте слайсами. У невеликі стерильні банки шарами укладіть в’ялені часточки помідорів, перекладаючи їх чесноков і відразу заливаючи соняшниковою олією.

Крок 8. Таким способом повністю заповніть банки, і щоб у них не залишилося бульбашок повітря. Банки закрийте кришками. Приготовлені в’ялені помідори з часником в соняшниковій олії будуть у вас відмінно зберігатися в холодильнику протягом півроку.

Крок 9. Через два тижні в’ялені помідори просочаться маслом і ароматом часнику і їх можна подавати до столу з різними стравами. Смачних і вдалих заготовок!