Компот з вишні з кісточками – 6 рецептів на зиму на 3 літрову банку з покроковими фото

Плоди вишні так швидко зріють, що шукати застосування їм потрібно заздалегідь. Закатати такий смачний компот можна починаючи з першого врожаю вишні, закінчуючи останнім. А вся універсальність цієї терпкою ягоди полягає у гармонійному поєднанні як з солодкими, так і з кислуватими фруктами і ягодами.

Компот з вишні з кісточками на 3-х літрову банку

Класичний і максимально швидкий у приготуванні напій, який завжди повинен бути в запасі. Вишня з кісточками набагато краще зберігає не лише смакові якості, але і зовнішній вигляд. Якщо ви не пробували готувати компоти самостійно, сміливо починайте з цього рецепту і не помилитеся.

Інгредієнти на
10 порц.

 • Вишня 600 гр.
 • Цукор-пісок 300 гр.
 • Вода 2.5 л.

Процес приготування:

 1. Як заготовити компот з вишні з кісточками на зиму на 3 літрову банку? Процес приготування максимально спрощений тим, що з вишні не доведеться виймати кісточки. Залишається обірвати всі плодоніжки, добре промити і обсушити ягоди.
 2. Спочатку вимиваємо банки разом з содою і тільки потім стерилізуємо над парою протягом 10 хвилин. Те ж саме повторюємо з кришками.
 3. Простерилізовані банки наповнюємо підготовленими ягодами вишні.
 4. Слідом всипаємо весь цукровий пісок.
 5. І весь вміст поступово заливаємо крутим окропом, щоб стінки банки не лопнули.
 6. Закриваємо компот закручується кришкою.
 7. Для того щоб цукровий пісок швидше розчинявся, а вода забарвилася в колір вишні, трохи потрясем банку.
 8. На цьому процес приготування завершено. Банки з вишневим компотом перевертаємо догори дном, накриваємо рушником і залишаємо остигати протягом ночі.
 9. За цей час все перевертаємо і переставляємо в прохолодне місце, призначене для зберігання закаток.

Бажаємо приємного апетиту!