Печінкові оладки з яловичої печінки – 8 рецептів з покроковими фото

Ніжні печінкові оладки з яловичої печінки для дітей

Печінка – цінний продукт харчування. Вміст заліза в ньому чи не самий високий порівняно з іншими повсякденними продуктами харчування. В дитяче меню обов’язково варто включати страви з печінки. Якщо в чистому вигляді маленькі їдці не завжди шанують цей продукт, то у формі ніжних оладок, як правило, печінка їдять з задоволенням.

Час приготування: 30 хв. без урахування часу замочування і настоювання.

Час приготування: 15 хв.

Порцій: 4.

Склад:

  • Печінка яловича – 500 гр.
  • Молоко – 400-500 мл
  • Цибуля ріпчаста – 2 шт. середнього розміру.
  • Борошно пшеничне – ½ склянки
  • Яйця – 2 шт.
  • Сметана – 2 ст. л.
  • Сіль – за смаком.
  • Масло рослинне – для смаження.
  • Кріп – для подачі.

Процес приготування:

1. Печінка необхідно ретельно промити під проточною водою. Після промивання вирізаємо ножем великі судини і видаляємо грубі плівки. Нарізаємо продукт невеликими шматками і складаємо в глибоку миску. Заливаємо холодним молоком так, щоб повністю покрити всі шматки. Залишаємо при кімнатній температурі на тридцять-сорок хвилин – так печінку позбутися специфічного запаху і стане ніжніше на смак.

2. Після замочування в молоці відкидаємо шматки печінки на друшляк, даємо молока стекти і промиваємо водою ще раз. За допомогою блендера подрібнюємо субпродукт до стану рідкого пюре. Ріпчасту цибулю очищаємо і нарізаємо шматками. Подрібнюємо блендером аналогічно печінки. Додаємо цибулю до печінкової масі, також кладемо борошно, сіль за смаком і яйця. Віночком розмішуємо всі разом до повної однорідності.

3. Готовому печінковому даємо тісту постояти в холодильнику двадцять-тридцять хвилин. Маса стане більш в’язкою, і смажити ніжні оладки буде простіше.

4. У сковороді розігріваємо невелику кількість рослинної олії без запаху. Ложкою набираємо печінковий тісто і викладаємо в гаряче масло у вигляді невеликих оладок. Смажимо до рум’яної скоринки по парі хвилин з кожного боку. Важливо не перетримати ніжні вироби на плиті, щоб не утворилася занадто груба кірочка, а серцевина не пересушилась. Як тільки колір тіста перестає бути червоним, а поверхня почне рум’янитися, оладки можна вважати готовими.

5. Готові оладки поміщаємо на сервірувальну тарілку. Подаємо відразу ж після приготування, в гарячому вигляді, посипавши подрібненою зеленню кропу.

Приємного апетиту!