Сало в цибулинні в домашніх умовах – 8 найсмачніших рецептів з покроковими фото

Сало в цибулинні в домашніх умовах — це блюдо, яке виходить неймовірно ароматним і яскравим смаком. Подавайте до столу з чорним хлібом, свіжою зеленню і вашими улюбленими соусами. Приготувати частування з використанням цибулиння зможе кожен. Для цього використовуйте нашу кулінарну збірку з покроковими рецептами.

Як засолити сало в цибулинні в домашніх умовах?

Любителям сала такий спосіб повинен сподобається. Сало виходить дуже ніжним, красивого коричневого відтінку і з вираженим пряним смаком. По виду готовий продукт буде нагадувати копченость – такий же рум’яний і апетитний. Для засолювання рекомендуємо вибрати сало з м’ясними прошарками або грудинку: поєднання соковитих м’ясних волокон і ніжного сала мало кого залишить байдужим. Шкіру перед приготуванням можна зрізати або залишити і гарненько зачистити, за бажанням.

Інгредієнти на
4 порц.

  • Сало свиняче 500 гр.
  • Вода 1 л
  • Сіль ½ ст. велика
  • цибулиння 8 цибулин мінімум
  • Часник 6 зуб.
  • Лавровий лист 4 шт.
  • Перець духмяний 6 шт.

Процес приготування:

    Як приготувати сало в цибулинні в домашніх умовах? Його потрібно промити, добре обсушити і поскоблить, якщо є така необхідність. Поверхня повинна бути повністю чистим. Шкіру зрізаємо або залишаємо, за бажанням. Далі готуємо розсіл: у каструлю відповідного обсягу наливаємо воду в зазначеній кількості і додаємо сіль. Ставимо каструлю на плиту, розчиняємо сіль і доводимо розсіл до кипіння. Потім всипаємо цибульне лушпиння, перемішуємо, знижуємо температуру плити і варимо п'ять хвилин при слабкому кипінні. Потім кладемо в каструлю сало, повністю занурюємо його в розсіл з лушпинням і знову доводимо до кипіння. Варимо при повільному кипінні ще десять хвилин.

  1. Як приготувати сало в цибулинні в домашніх умовах? Його потрібно промити, добре обсушити і поскоблить, якщо є така необхідність. Поверхня повинна бути повністю чистим. Шкіру зрізаємо або залишаємо, за бажанням. Далі готуємо розсіл: у каструлю відповідного обсягу наливаємо воду в зазначеній кількості і додаємо сіль. Ставимо каструлю на плиту, розчиняємо сіль і доводимо розсіл до кипіння. Потім всипаємо цибульне лушпиння, перемішуємо, знижуємо температуру плити і варимо п’ять хвилин при слабкому кипінні. Потім кладемо в каструлю сало, повністю занурюємо його в розсіл з лушпинням і знову доводимо до кипіння. Варимо при повільному кипінні ще десять хвилин.
  2. Знімаємо каструлю з плити, але сало не дістаємо. Через п’ятнадцять хвилин виймаємо його, очищаємо від лушпиння і кладемо на тарілку – нехай зайвий розсіл стече. Якщо хочете надати йому більш рівну форму, притискаємо його пресом і залишаємо до повного охолодження.
  3. Поки сало остигає, готуємо суміш спецій для маринування. Часник очищаємо від лушпиння і дрібно рубаємо ножем. Лавровий лист кришимо руками як можна дрібніше. Горошини запашного перцю тиснемо ножем до крихти. Змішуємо всі разом у невеликій мисці.
  4. У шматку остиглого сала робимо невеликі надрізи і закладаємо в них приготовлену суміш спецій. Також добре натираємо сумішшю і поверхню. Обертаємо сало у фольгу і кладемо в морозилку.
  5. Витримуємо сало в морозилці до повного затвердіння, як мінімум, чотири години. В ідеалі потрібно дати йому полежати добу – так сало насичується спеціями і стає смачнішим. Потім його вже можна нарізати тонкими скибочками і подавати до столу. Ідеальний супровід – свіжий бородинський хліб. Таке сало добре зберігається в морозилці протягом декількох місяців.

Приємного апетиту!