Білковий крем – 10 рецептів для торта в домашніх умовах

Білковий крем – це крем, який ідеально підходить для вирівнювання торта і створення різних композицій прикрас. Він додасть акуратності будь кондитерського виробу. Всі ми любимо радувати рідних і близьких людей, так чому б не здивувати свою сім’ю тортиком, прикрашеним так, що ніхто й не зрозуміє, що він не куплений у магазині, а зроблений своїми руками.

Білково-заварний крем для прикраси торта

Елементарний і швидкий у приготуванні крем, яким можна прикрашати все, починаючи від багатоярусних тортів, і закінчуючи трайфлами. До того ж, цей крем дуже нагадує безе або французьку меренгу, а для його приготування буде достатньо домашньої кухні.

Інгредієнти на
0.15 шт.

  • Білок 1 шт.
  • Цукор-пісок 80 гр.
  • Вода 30 мл
  • Лимонна кислота ⅕ ч. л.

Процес приготування:

  1. Білковий крем для торта дуже просто зробити в домашніх умовах. Починаємо з відділення білки від жовтка. Білок збиваємо за допомогою міксера, поступово збільшуючи оберти до того моменту, поки маса не збільшиться удвічі.
  2. У каструлю або сотейник наливаємо воду, додаємо цукровий пісок і лимонну кислоту – доводимо до кипіння і проварюємо ще кілька хвилин.
  3. Гарячий сироп акуратно вливаємо в білки (струмінь повинна йти по стінці тари) і одночасно збиваємо, поки маса не стане густою.
  4. Крем виходить однорідним, блискучим і гладким.
  5. Текстура крему ідеально для створення всіляких прикрас.