Класичний оселедець під шубою – 10 рецептів приготування салату з цибулею, яйцем та іншими інгредієнтами та послідовністю шарів по порядку з покроковими фото

Класичний оселедець під шубою – це листковий салат із Радянського Союзу, де ця страва користувалася шаленою популярністю. При можливості це листкове диво кулінарного мистецтва готували на кожне свято, а те, що жоден новорічний стіл не обходився без оселедця під шубою – це точно. Багато хто любить цей ситний салат і донині, тому кожна поважна господиня повинна знати, як готується оселедець під шубою. З нашою допомогою ви можете вивчити 7 покрокових рецептів приготування оселедця під шубою з фото шарів та навчитися готувати чудовий смачний салат.

Класичний оселедець під шубою – покрокова послідовність шарів по порядку

Класична «Оселедець під шубою» готується із стандартного набору продуктів, який знайдеться у будь-якому будинку. Для салату вам потрібно буде взяти такі інгредієнти:

  • Буряк
  • Морква
  • Ріпчаста цибуля
  • Яйця курячі
  • Оселедець
  • Картопля
  • Майонез

Принадність салату полягає в тому, що всі продукти для нього варяться прямо в шкірці та шкаралупі. Уся складність салату полягає лише в його збиранні, а самі продукти купити та приготувати дуже легко. Коли всі овочі будуть готові, а яйця зварені круто, остуджуйте овочі і приступайте до нарізування та збирання.

Нарізати овочі можна як завгодно – дрібно чи крупно, кубиками чи соломкою – це не має вирішального значення у смаку оселедця під шубою. А ось послідовність шарів варто було б дотриматися, щоб смак листкового салату був максимально повним.

У широкій або довгастій страві почніть збирати салат. Для початку вам потрібно викласти шар дрібно нарізаного оселедця, а потім покласти кільця або кубики цибулі. Рибно-цибулевий шар щедро полийте майонезом і почніть збирати другий шар. Викладіть на блюдо картопля і знову покрийте шар майонезом; після цього йдуть подрібнені яйця, морква та майонез. Після яєць зазвичай кладуть моркву з майонезом і в останню чергу в салат додають буряк. Останній шар салату потрібно рясно полити майонезом, щоб усі шари добре просочилися.

Ви можете робити по одному товстому шарі всіх інгредієнтів або робити шари тонше і в більшій кількості. Тоді у вас постійно чергуватимуть шари та продукти. Крім цього, можна не просочувати кожен шар майонезом окремо, а відразу з’єднати майонез і потрібний продукт перемішати. Складання салату залежить не тільки від правил, а й від вашої фантазії; Головне запам’ятати, що останній шар обов’язково рясно покривається майонезом і прикрашається свіжою зеленню.