Крем з вершків для торта – 10 рецептів приготування з покроковими фото

Крем з вершків для торта – це ніжний, повітряний і нескладний у приготуванні продукт. З його допомогою ваш домашній десерт буде ще більш яскравим і цікавим. Для приготування ніжного вершкового крему використовуйте перевірені кулінарні ідеї з покроковим описом процесу і фотографіями.

Крем з 33 процентних вершків для торта

Ніжний і повітряний крем для вашого торта легко приготувати з жирних 33%-х вершків. Солодка заготівля вийде навіть у початківців кулінарів, якщо виконувати просту технологію процесу.

Порада: самий легкий і простий рецепт приготування класичного крему з мінімальною кількістю кроків і інгредієнтів. Вершки з такою жирністю збиваються в протягом пари хвилин до стійких піків. Рецепт підходить і в якості першого досвіду приготування крему для торта.

Якщо не подобається запах ванілі, то можете не додавати екстракт в крем.

Інгредієнти на
0.5 кг.

  • Вершки 500 гр.
  • Цукрова пудра 130 гр.
  • Екстракт ванілі 1 ч. л.

Процес приготування:

  1. Для приготування крему з вершків для торта краще всього використовувати звичайний ручний міксер. Техніка з більшою потужністю може перетворити молочний продукт в масло і ви не отримаєте потрібну текстуру.
  2. Вершки дістаємо з холодильника перед самим приготуванням, вони повинні бути крижаними. Виливаємо продукт в глибокий посуд і починаємо збивати до густоти. Швидкість збільшуємо поступово. Перші піки з’являться через 4-5 хвилин роботи.
  3. Просіваємо до густих вершків додаємо цукрову пудру і ваніль. Розмішуємо злегка вінчиками міксера.
  4. Збиваємо крем до готовності ще 5 хвилин на помірній швидкості. Віночки повністю занурюємо в масу.
  5. Ніжний крем з жирних вершків готовий! Можна наносити його на торт та інші десерти.