Творожна запіканка в мультиварці – 10 простих рецептів пишної запіканки з покроковими фото

Сирна запіканка в мультиварці – це сучасний і зручніший варіант приготування улюбленого багатьма десерту. Різні моделі мультиварок мають подібні режими для випікання, але всім важливо правильно виконати пропорцію інгредієнтів, що вказується в запропонованих рецептах. На відміну від запікання в духовці, при якому десерт швидко осідає, запіканка з мультиварки залишається пишною, при витримуванні її на режимі Підігрів.

Пишна сирна запіканка в мультиварці Редмонд

Пишність сирної запіканки в мультиварці «Редмонд» залежить від варіанта сирної маси та правильного режиму випікання. У моделі Редмонд запіканка готується на програмі «Випічка» та «Підігрів». Сирну масу замішуємо на сметані, збитих білках та крохмалі. Запіканка буде пишною та дуже ніжною.

Інгредієнти:

на – 6 порції

  • Сир – 750 гр.
  • Вершки – 150 гр.
  • Яйце куряче – 5 шт.
  • Крохмаль кукурудзяний – 3 ст.л.
  • Цукор-пісок – 1 ст.
  • Ванільний цукор – 10 гр.
  • Олія вершкове – 50 гр.

Процес приготування:

Сирна запіканка в мультиварці готується дуже просто. Розділити яйця на білки та жовтки. У посуд для замісу тіста перекласти, згідно з пропорцією рецепту сир зі сметаною, насипати крохмаль, столову ложку звичайного цукру та додати жовтки.

Міксер або блендер ці інгредієнти збити в однорідну масу.

В окремому сухому посуді збити білки з звичайним і ванільним цукром до стійких піків.

Білкову масу перекласти до сирної та лопатки акуратно перемішати.

Чашу мультиварки Редмонд добре змастити розтопленим вершковим маслом. У неї перекласти замішану сирну масу та вирівняти поверхню. Закрити кришку та ввімкнути програму «Випічка» на час за замовчуванням, яка зазвичай складає 1 годину.

По завершенні програми кришку не відкривати та залишити запіканку мінімум на 30 хвилин на програмі «Підігрів», що добре збереже її пишність. Після цього часу приготовлену в мультиварці Редмонд пишну сирну запіканку перекласти на блюдо, повністю остудити і сервірувати до столу з будь-яким топінгом. Смачного!