Квашена капуста у відрі на зиму – 5 рецептів класичних хрусткою і соковитою капусти

З кожним новим способом закваски різниться смак овочів, в якому завжди можна відшукати свою родзинку. При цьому не можна заперечити той факт, що контролювати процес бродіння в одному великому відрі завжди простіше, ніж слідкувати відразу за кількома. Ознайомившись з нюансами кожного рецепту, ви обов’язково знайдете той, що по душі.

Хрустка квашена капуста у відрі на 10 літрів

Такий спосіб приготування варто вибрати хоча б заради того, щоб взимку насолоджуватися не тільки хрускотом снігу, але і хрускотом квашеної капусти.

Інгредієнти на
10 л.

  • Капуста білокачанна 8 кг
  • Морква 4 шт.
  • Сіль 8 ст. л.

Процес приготування:

  1. Як приготувати соковиту і хрустку квашену капусту у відрі на зиму? Так як основним інгредієнтом є капуста, необхідно буде приділити більшу частину часу саме їй. З качанів капусти, знімаємо верхні листки, видаляємо кочережки і тільки потім нарізаємо капусту дрібною соломкою.
  2. Морква також для початку очищаємо і тільки потім натираємо за допомогою великої терки.
  3. Морква поєднуємо з капустою, солимо і добре розмішуємо, але сильно не переминаем. Овочі переміщаємо в підготовлене чисте відро, утрамбовуючи кожен шар.
  4. Поверх останнього шару кладемо цілий капустяний лист, миску і гніт. Залишаємо нашу заготовку у досить прохолодному місці.
  5. Кілька разів в день знімаємо вантаж і протикаємо капусту гострим предметом для виведення газів, які можуть дати в наслідок гіркоту. Для повного бродіння квасити капусту необхідно близько 3-4 днів, після чого розкладаємо її по стерилізованим банкам, накриваємо капроновою кришкою і прибираємо в холодильник.

Бажаємо приємного апетиту!