Заморожена томатна паста на зиму
Заморожена томатна паста на зиму відмінно зберігається і підходить до багатьох страв. Заморожену заготівлю найчастіше використовують для заправки супів або приготування ароматних соусів. Кожна господиня використовують свої улюблені спеції. Пропорції ароматних трав і їх асортимент кожен регулює за своїм розсудом.
Час приготування – 15 хв.
Час приготування – 15 хв.
Порції – 20
Інгредієнти:
- Помідори – 3 кг
- Сіль – 1 ст. л.
- Розмарин – 1 гілочка.
- Чебрець свіжий – 7 гілочок.
- Орегано сушений – 2 ч. л.
- Кріп свіжий – 1 пучок.
- Базилік свіжий – 1 пучок.
- Перець гострий стручковий – 1 шт.
- Часник – 10 зубчиків.
- Перець чорний мелений – 2 ч. л.
- Масло оливкове – 5 ст. л.
Процес приготування:
Крок 1. Готуємо інгредієнти. Детально промиваємо зрілі м’ясисті помідори і ароматні трави. Кількість і різноманітність залежить від власного смаку. Наповнювачі можуть бути самі різні. Очищаємо часник, звільняємо від плодоніжок помідори розрізаємо на сегменти.
Крок 2. Вивантажуємо в чашу подрібнювача томати і листя. У мене це фіолетовий базилік, розмарин, кріп і орегано. Не забуваємо дати гостринку. Пекучий перець додасть пікантності. Замість блендера використовуємо м’ясорубку або комбайн. Томати також можна розчавити толкушкой і перетерти через сито, а потім змішати з подрібненими травами.
Крок 3. Пробиваємо компоненти до гладкості. Чим довше перебиваємо, тим дрібніше і однорідніше вийде маса. Я люблю, щоб залишалися крупинки спецій. Виливаємо у місткій посуд. Приправляємо спеціями і регулюємо смак. Добре розмішуємо.
Крок 4. Отриманою масою наповнюємо силіконові формочки, форми для льоду.
Крок 5. Як формочок використовуємо одноразові стаканчики. Переміщаємо на добу в морозильну камеру.
Крок 6. Після заморозки дістаємо заготовки і перекладаємо в пакет. Зав’язуємо і зберігати в морозилці. Використовуємо за призначенням. Приємного апетиту!