Варення з мандаринів – 7 рецептів на зиму з покроковими фото

Мандаринове варення – це ласощі-антистрес. Яскраве, ароматне, з вираженим цитрусовим смаком, воно підніме настрій в будь-який час року. Можна приготувати таке варення з шкіркою або без, з додаванням інших фруктів або соло – дивіться наші рецепти і вибирайте свій спосіб за смаком.

Дуже смачне варення з мандаринів з шкіркою

Це варимо варення з шкіркою. Щоб мінімізувати ризик специфічної гіркоти, з кірочок зрізаємо білий шар і вимочуємо цедру в окропі. Також не забуваємо вийняти всі кісточки. Заготівлю будемо варити в декілька заходів – варення в підсумку виходить прозорим і яскравим.

Інгредієнти на
1 порц.

  • Мандарин 1 кг
  • Цукор-пісок ⅔ кг

Процес приготування:

  1. Як приготувати варення з мандаринів на зиму? Відміряємо потрібну кількість цукрового піску. Мандарини ретельно промиваємо гарячою водою. Ідеально, якщо це будуть плоди з тонкою шкіркою і мінімальною кількістю кісточок – так і варення смачніше, і підготовка сировини легше.
  2. Очищаємо мандарини від шкірки. Очищені часточки розрізаємо на шматочки і витягуємо всі кісточки. Шкірку зберігаємо.
  3. Оброблені часточки поміщаємо в каструлю, засипаємо цукром, перемішуємо. Залишаємо на деякий час – мандарини мають пустити більше соку.
  4. Готуємо скоринки: з внутрішньої сторони з кожного шматочка скоринки зрізаємо білий шар. Залишилася цедру нарізаємо тонкими шматочками і покласти їх в миску. Заливаємо окропом і залишаємо на десять-п’ятнадцять хвилин. Після цього воду зливаємо.
  5. Викладаємо вимочені скоринки в каструлю з часточками і цукром, перемішуємо і ставимо на плиту. Доводимо до кипіння, не забуваючи помішувати, варимо п’ять хвилин і знімаємо з плити. Даємо охолонути. Повторюємо процедуру ще два рази.
  6. Після того, як варення провариться в третій раз, знімаємо його з плити і розкладаємо по сухим попередньо простерилизованным банкам. Закручуємо сухими стерильними кришками і даємо повністю охолонути. Прибираємо на зберігання в темне сухе місце.

Приємного апетиту!