Мариновані помідори у власному соку на зиму
Консервація помідорів унікальна: томати зберігають не тільки більшість своїх корисних властивостей, але і залишаються такими ж смачними і ароматними протягом довгого часу. Секрет в тому, що в закачування не додаються спеції.
Час приготування: 1 ч. 35 хв.
Час приготування: 1 ч.
Кількість порцій: 1.
Склад:
- Помідор – 500-700 гр.
- томатна Паста – 100 гр.
- Цукор – 1,5 ст. л.
- Сіль – 1 ст. л.
- Оцет столовий 9% – 1 ст. л.
- Вода – 1 л
Процес приготування:
Крок 1. Щоб помідори довго зберігалися, для загортання необхідно вибирати щільні і неушкоджені плоди. Наступним нашим кроком буде промивка томатів. Робимо це в холодній воді. Потім обтираем помідори рушником.
Крок 2. Підбираємо банку і кришку для закачування. Якщо немає видимих ушкоджень, очищаємо тару з кришкою содою. Промиваємо їх і стерилізуємо будь-яким зручним способом. Щільно укладаємо в чисту банку помідори.
Крок 3. Наливаємо воду в каструлю і ставимо її на конфорку. Доводимо рідину до кипіння на середньому вогні і вливаємо в неї томатну пасту. Перемішуємо пасту з водою і знову доводимо до кипіння. Через пару хвилин додаємо цукор і сіль. Перемішуємо інгредієнти і знімаємо утворилася пінку. Варимо заливку ще кілька хвилин. Потім додаємо оцет і вимикаємо плиту.
Крок 4. Добре перемішуємо заливку перед тим, як залити її в банку з помідорами. Коли цей крок буде пройдено, накриваємо банку з помідорами і заливкою кришкою. Наливаємо в каструлю воду і ставимо всередину закатку. Включаємо плиту і стерилізуємо ємність з вмістом 15 хвилин.
Крок 5. Накриваємо банку кришкою і закатуємо. Перевертаємо її і ставимо в зручне місце. Закутуємо теплою ковдрою або пледом. Коли закачування охолоне, перевертаємо її кришкою вгору і залишаємо на зберігання в погребі.
Приємного апетиту!