Страви з яловичого рубця (тельбуха) – 7 смачних рецептів приготування з покроковими фото

Страви з яловичого рубця (тельбуха) — це делікатес з напівфабрикату. Смачні Закуски, але на любителя. Продукт бюджетний, але з-за того, що процес обробки досить трудомісткий, багато лінуються використовувати його в приготуванні страв. Придбати яловичу тельбух можна і в очищеному вигляді. Страви з рубця готуються без особливих зусиль, якщо тельбух попередньо підготовлена. Експериментуйте на кухні з цієї підбіркою і можливо у вашому арсеналі з’являться нові й недорогі страви.

Рулет з яловичого рубця

Рулет з яловичого рубця здивує вас своїм смаком. Ніжна закуска готується без особливих труднощів. У даній ситуації у мене вже підготовлений рубець, який не потребує складних маніпуляцій. Блюдо максимально проста у виконанні. Для приготування вам знадобиться мультиварка або скороварка.

Інгредієнти на
6 порц.

  • Рубець яловичий 1 шт.
  • Сіль за смаком
  • Спеції для яловичини за бажанням

Процес приготування:

  1. Підготовлений рубець яловичий промийте під холодною водою. Поділіть навпіл.
  2. Кожну частину скрутіть в щільний рулет, скориставшись харчовою плівкою.
  3. Заготовки занурте в чашу мультиварки, влийте воду і посоліть. На панелі приладу виберіть програму «Гасіння» або «Суп» в залежності від моделі вашої мультиварки. Закрийте кришку і готуйте до закінчення програми. Поставте Таймер на 8 годин.
  4. Готові рулети повністю охолодіть. Зніміть плівку.
  5. Рулет порізати на скибочки.
  6. Приправте улюбленими спеціями і підрум’яньте на розпеченій сковорідці. Подавайте порційно.
  7. Ніжна текстура сподобається всім любителям експериментувати і пізнавати нове. Пригощайте близьких. Приємного апетиту!